ازحالم نپرس

عکس های بسیار زیبا از نیمکت های تنهایی

این روزها به من که می رسی

ازحالم نپرس

                این یعنی بدترین شکنجه

/ 5 نظر / 17 بازدید
رویــــROYAـا

اصلا قرار نیست که سرخم بیاورم حالا که سهم من نشدی کم بیاورم دیشب تمام شهر تو را پرسه میزدم تا روی زخمهای تو مرهم بیاورم میخواستم که چشم تو را شاعری کنم امّا نشد که شعر مجسم بیاورم دستم نمی رسد به خودت کاش لااقل می شد تو را دوباره به شعرم بیاورم یادت که هست پای قراری که هیچ وقت..... میخواستم برای تو مریم بیاورم؟ حتی قرار بود که من ابر باشم و باران عاشقانه ی نم نم بیاورم کلّی قرار با تو ولی بی قرار من اصلا بعید نیست که کم هم بیاورم اما همیشه ترسم از این است٬ مردنم باعث شود به زندگیت غم بیاورم حوّای من تو باشی اگر٬ قول میدهم عمراً دوباره رو به جهنّم بیاورم خود را عوض کنم و برایت به هر طریق از زیر سنگ هم شده٬ آدم بیاورم بگذار تا خلاصه کنم٬ دوست دارمت باز هم بهانه ی محکم بیاورم

ترنم

سلام .اومده بودم حالتون رو بپرسم و حالا......باشه شکنجه تون نمی دم !!!!!!

رویــــROYAـا

برایت رویاهایی آرزو میکنم تمام نشدنی و آرزوهایی پرشور که از میانشان چندتایی برآورده شود. برایت آرزو میکنم که دوست داشته باشی آنچه را که باید دوست بداری و فراموش کنی آنچه را که باید فراموش کنی. برایت شوق آرزو میکنم. آرامش آرزو میکنم. برایت آرزو میکنم که با آواز پرندگان بیدار شوی و با خنده ی کودکان. برایت آرزو میکنم دوام بیاوری در رکود، بی تفاوتی و ناپاکی روزگار. بخصوص برایت آرزو میکنم که خودت باشی.. .

رویــــROYAـا

گوشت را تیز نکن ، دلی که شکست صدا ندارد ، درد دارد … درد … اگر می خواهی صدای دلِ شکسته اش را بشنوی ، چشمانت را باز کن ، آنهایی که از چشمش می ریزد صدای شکسته شدنِ دلش است ، می شنوی …؟!!